Wypożyczalnia bagażników

Wypożyczalnia bagażników

Ocena: 4.1/10 (19 głosów)

Wiemy jak bardzo lubicie podróżować. Wiemy również, że bardzo często nie macie miejsca na bagaż. Nie przejmujcie się. Takie problemy ma co drugi polak. Zapewne już się domyślasz, że mamy na to sposób. Prowadzimy wypożyczalnię bagażników dachowych i boxów. To doskonałe rozwiązanie w takich sytuacjach.Nie kupuj zbędnego boxa dachowego. Wypożycz go u nas.

Boxy w naszej ofercie
Box dachowy Thule Motion 800:

Właściwości:

Bezpieczny i szybki montaż boxu dzięki fabrycznie zamontowanemu systemowi Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania,
Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony przed kradzieżą box posiada kilka rygli. Klucz można wyjąć tylko wówczas, gdy wszystkie rygle są zamknięte. Zapewnia to bezpieczeństwo,
Wieko jest otwierane z obu stron, co ułatwia montaż oraz ładowanie i opróżnianie boxu,
Opatentowany podwójny system sprężyn gwarantujący wygodne otwieranie i zamykanie boxa,
Dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu na dachu, możliwość pełnego otwarcia bagażnika samochodu,
Uchwyty na pokrywie i wewnątrz boxu sprawiają, że zamykanie i otwieranie staje się bardzo wygodne, Lepiej wykorzystana przestrzeń dzięki poprawionej konstrukcji.

Nasza wypożyczalnia boxów mieści się w Warszawie przy ulicy Słowiczej 45a. Na miejscu doradzimy Wam jaki box i bagażnik dachowy będzie dla Was najlepszy.
Zapraszamy na naszą stronę www, gdzie znajdziecie cennik wynajmu jak i rodzaje bagażników i boxów. Wypożyczalnia bagażników do twojej dspozycji.

  • Tytuł wpisu: Wypożyczalnia bagażników
  • Adres witryny: www.superboxy.pl
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!