Sklep z nutami - PlayYourNotes

Sklep z nutami - PlayYourNotes

Ocena: 3.7/10 (21 głosów)

Jeżeli szukasz nut i tabulatur gitarowych swoich ulubionych utworów to ten serwis jest dla Ciebie. U nas znajdziesz opracowania zapisu nutowego i tabulatur gitarowych pod postacią plików PDF.

Soliści instrumentaliści, wokaliści, zespoły instrumentalne i wokalne korzystają z naszych opracować już od kilkudziesięciu lat.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno partytury jak i nuty lub tabulatury gitarowe dla poszczególnych instrumentów lub głosów. Tabulatury gitarowe prezentowane są w dwóch wersjach: zapis za pomocą samych cyferek oraz zapis z dodanymi wartościami rytmicznymi. Gitarzyści akompaniujący znajdą też tutaj symbole akordów. To Wy wybieracie najbardziej odpowiednią dla siebie formę zapisu.

Cenisz sobie dokładność i przejrzystość nut lub tabulatur swoich ulubionych nagrań i jednocześnie chcesz nauczyć się czegoś więcej? Ta oferta skierowana jest do Ciebie.

Od wielu lat prowadzimy zajęcia nauki gry na instrumentach - głównie gitarze, gitarze basowej i instrumentach elektronicznych.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów i rzetelną, profesjonalną obsługę - zarówno jeśli chodzi o doradztwo przed zakupem, jak i po zakupie.

  • Tytuł wpisu: Sklep z nutami - PlayYourNotes
  • Adres witryny: playournotes.com
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!